Pse Morena Taraku nuk e dorëzon Kurorën e Miss-it 2010?

Është ndër artistet më të komentuara në estradën shqiptare. Morena Taraku, e njohur dikur si miss, ndërsa tani edhe si këngëtare mjaftë aktive, po arrin që ta ketë vëmendjen...

Është ndër artistet më të komentuara në estradën shqiptare.

Morena Taraku, e njohur dikur si miss, ndërsa tani edhe si këngëtare mjaftë aktive, po arrin që ta ketë vëmendjen e të gjithëve, shkruan Kosovarja.

Në vitin 2010 ajo kishte fituar titullin e missit, ndërsa siç e do zakoni, titulli duhet të dorëzohet vitin tjetër te fituesja e ardhshme, mirëpo Morenës nuk i ka ndodhur e njëjta gjë.

Me një deklaratë në rrjetin social Instagram, Morena ka treguar se pse kurora e saj është ende në shtëpi të saj dhe se si askush nuk e ka kërkuar atë.

Ky është postimi i plotë i këngëtares, teksa revoltohet edhe ndaj gazetarëve për shpifje. /Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta