Agon Amiga bashkohet me Egzonën, çifti do të bëhen prindër

Martesa e Agon Amigës ishte e përfolur vite më parë. Por, ajo mbaroi shumë shpejtë, shkruan arbresh.info. Kjo sepse reperi e ka tradhëtuar Egzona Sylën me këngëtaren Afërdita Dreshaj....

Martesa e Agon Amigës ishte e përfolur vite më parë.

Por, ajo mbaroi shumë shpejtë, shkruan arbresh.info.

Kjo sepse reperi e ka tradhëtuar Egzona Sylën me këngëtaren Afërdita Dreshaj.

Lidhja e tyre përfundoi dhe Agoni i kushtoi këngën ‘Qyqek’ modeles Dreshaj duke i thënë që më shkatërrove martesën.

Dy vite pasi çifti janë ndarë ata u bashkuan dhe burimet e portalit arbresh.info bëjnë të ditur që Egzona është shtatzënë dhe Agoni pritet të bëhet baba.

Temat
Showbiz

Të afërta