Me flokë kaçurrele e fustan të kaltër, nusja e Granit Xhakës ua qet ‘flakën’

​Leonita Lekaj shpeshherë është bërë temë e medieve rozë dhe kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen. Para disa muajve është Martuar me futbollistin e njohur Granit Xhaka. Dyshja është martuar...

​Leonita Lekaj shpeshherë është bërë temë e medieve rozë dhe kësaj radhe ka tërhequr vëmendjen.

Para disa muajve është Martuar me futbollistin e njohur Granit Xhaka.

Dyshja është martuar në një ceremoni private familjare, por e cila ishte si në përralla.

Mirëpo vellau i tij, Taulanti ka bërë një fejesën madhështore me bukuroshen Arbnora Nuredinin, ku të pranishme ishin vetëm gra.

Të gjitha u paraqiten shume bukur, por vëmendjen mori Leonita e cila u shfaqe me disa veshje, dhe secilën herë ajo dukej si një princeshe.

Temat
Showbiz

Të afërta