Detyron trenin të ndalet urgjent për arsye që nuk e prisnit

Një grua detyroi trenin në Britani të Madhe që të ndalet urgjentisht, duke prekur pullën për një gjë të tillë. Por, arsyeja që e shtyri të bëj një gjë...

Një grua detyroi trenin në Britani të Madhe që të ndalet urgjentisht, duke prekur pullën për një gjë të tillë.

Por, arsyeja që e shtyri të bëj një gjë të tillë është interesante. Ajo nisi të grindej me një njeri aty dhe për një moment u nervozua shumë.

Ajo preku dorëzën e emergjencës, që kërkon nga shoferi të ndaloj menjëherë, transmeton Indeksonline.

Kur policia erdhi duke menduar se diçka tragjike ka ndodhur, panë se gruaja kishte lënë të gjithë pasagjerët në pritje dhe i vonoi për në punë, për shkak të kokëfortësisë së saj.

Temat
Fun

Të afërta