Ryva Kajtazi vjen provokuese, fustani i shkurtë i zbulon asaj këmbët e gjata

​Është ndër këngëtaret më elegante në skenën muzikore. Ryva Kajtazi është mjaftë aktive në rrjetet sociale, e cila ndanë me ndjekësit e saj momente nga jeta personale si dhe...

​Është ndër këngëtaret më elegante në skenën muzikore.

Ryva Kajtazi është mjaftë aktive në rrjetet sociale, e cila ndanë me ndjekësit e saj momente nga jeta personale si dhe ajo muzikore, shkruan Kosovarja.

Në postimet e fundit Ryva vjen shumë sharmante, e rregulluar dhe e veshur ashtu siç jemi mësuar ta shohim, me plot elegancë.

Këngëtarja ka postuar një fotografi, e cila vjen me një qëndrim provokues, teksa pozon para pasqyrës.

Fustani i shkurtë i zi, ia vë në pah këmbët e këngëtares e cila mahnit me fizikun e saj, e në të njëjtën kohë edhe stili i saj është mjaft unik.

Buzët e saj ngjyrë rozë, këngëtarja dhe aktorja kosovare i ka kombinuar me takat e saj, duke dëshmuar edhe një herë se ajo qëndron një hap me modën. /Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta