Rihanna reklamon vet biznesin e saj të ri, kështu nxjerr kofshën…

Nuk është vetëm këngëtare por edhe sipërmarrëse. Fjala është për Rihannan e cila po promovon linjën e saj të të brendshmeve, shkruan lajmi.net Mirëpo, reklamimin e këtyre produketeve siç...

Nuk është vetëm këngëtare por edhe sipërmarrëse.

Fjala është për Rihannan e cila po promovon linjën e saj të të brendshmeve, shkruan lajmi.net

Mirëpo, reklamimin e këtyre produketeve siç duket nuk ia ka besuar askujt, prandaj ka vendosur që reklamën ta bëjë vet.

Këngëtarja ngriti temperaturat me “Savage X Fenty” në Instagram, sidomos me dy foto ku kishte nxjerrë në pah kofshën.

Ajo mbante veshur një fustan të zi të shkurtër dhe të brendshmet e saj të zeza me dantella.

Temat
Showbiz

Të afërta