Plot stil, kështu duket sot Lola Haradinaj

​Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo...

​Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj, shkruan Ora Vip.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil.Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe me stil.

Temat
Showbiz

Të afërta