Kida vjen kaq provokuese, zbulon këmbët…

​Kida është një nga këngëtarët më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare. Krahas sukseseve të saj, ajo shquhet edhe për stilin unik. Këtë e tregon edhe paraqitja e...

​Kida është një nga këngëtarët më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Krahas sukseseve të saj, ajo shquhet edhe për stilin unik. Këtë e tregon edhe paraqitja e saj në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram.

Këngëtarja shfaqet në një fustan të shkurtër dhe sandale të gjata, shkruan Indeksonline.

Ndryshe Kida shume shpejtë pritet ta lansoi projektin e ri muzikor, pasi që gjirimet veçse kanë përfunduar.

Temat
Showbiz

Të afërta