Tuna shkon në fitness, por shikoni çka ka ndodhur me Tianin!

Ajo ka format trupore shumë joshëse, si dhe është njëra nder këngëtaret më hot të skenes tonë. Bëhet fjalë për bukuroshen nga Shkupi Altuna Sejdiu, që për publikun njihet...

Ajo ka format trupore shumë joshëse, si dhe është njëra nder këngëtaret më hot të skenes tonë.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Shkupi Altuna Sejdiu, që për publikun njihet si Tuna.

Ajo në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet me djalin e saj në palester, dhe që ajo pa dyshim mundohet që linjat trupore ti mbaj në formë .

Ndryshe, pak ditë më parë familja Berisha ishin në festë, e krejt kjo pasi Tiani festoi ditëlindjen e tij të parë./OraVip

Temat
Showbiz

Të afërta