Ish Miss Kosova vendos në zyrë fotografinë e aktorit të ndjerë të “O sa mirë”

Bukuroshja Artnesa Krasniqi, po vazhdon të ndjejë shumë mall për ndarjen nga jeta të mikut më të afërt Art Kurti, shkruan Kosovarja. Momentet pranë tij ishin përplot hare e...

Bukuroshja Artnesa Krasniqi, po vazhdon të ndjejë shumë mall për ndarjen nga jeta të mikut më të afërt Art Kurti, shkruan Kosovarja.

Momentet pranë tij ishin përplot hare e gëzime, aq sa nuk rreshti së publikuari shumë video e foto që përcjellin këtë ngrohtësi miqësore mes dyshes.

Ish Miss Universe Kosova, si duket ka zgjedhur mënyrën për t’u çmallur me figurën e Artit edhe pa prezencën e tij fizike.

Në zyrën e saj të punës ka vendosur një fotografi të aktorit të ndjerë, dhe këtë e kuptuam përmes fotos që ka publikuar së fundi.

Temat
Showbiz

Të afërta