Gylsereni si kurrë më parë shfaqet shumë bukur

Nurgul pati shumë role përgjatë karrierës së saj me të cilët edhe njihet në publikun turk. Aktorja e njohur turke Nurgul Yesilcayu bë e njohur për publikun me rolin...

Nurgul pati shumë role përgjatë karrierës së saj me të cilët edhe njihet në publikun turk.

Aktorja e njohur turke Nurgul Yesilcayu bë e njohur për publikun me rolin e saj “Gylsereni” tek seriali turk “Fate të kryqëzuara”, nuk e ka ndermend të ndalet, shkruan ORAvip.

Yesilcay në një moshë të re i dha fund beqarisë së saj me aktorin Cem Ozer në vitin 2004

Martesa e tyre nuk zgjati shumë por kjo martesë 6 vjeçare Nurgul i dha titullin nënë.
Në rrjetin social Instagram po thuajse çdo ditë poston fotografi të shumta si dhe merr komente shumë pozitive edhe nga ndjeksi.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me një grim të lehtë

Temat
Showbiz

Të afërta