Foto e rrallë e Teutës në vitin 2002, kështu dukej aktorja

Është ‘kthyer’ pas në kohë. Aktorja Teuata Krasniqi ka postuar një fotografi në Instastory të bërë shumë vite më parë, duke u ndjerë nostalgjike për kohën e kaluar, shkruan...

Është ‘kthyer’ pas në kohë.

Aktorja Teuata Krasniqi ka postuar një fotografi në Instastory të bërë shumë vite më parë, duke u ndjerë nostalgjike për kohën e kaluar, shkruan lajmi.net

Fjala është për një imazh të cilën e ka bërë në vitin 2002.

E veshur me një xhamper dyngjyrësh, dhe me flokë natyrale, Teuta duket shumë bukur si një brune.

Duke qenë se vitet kanë kaluar, aktorja ka ruajtur të njëjtën bukuri, edhe pse me vite ka pësuar ndryshime, veçanërisht në ngjyrën e flokëve.

Temat
Showbiz

Të afërta