Arilena Ara vjen plot elegancë, nxjerr gjoksin me fustan të zi

Ka qenë pjesë e “Kërcim Në Bosh” që u mbajt mbrëmë në Tiranë. Në këtë event, këngëtarja Arilena Ara ka shkëlqyer me pamjen e saj tejet elegante, shkruan lajmi.netE...

Ka qenë pjesë e “Kërcim Në Bosh” që u mbajt mbrëmë në Tiranë.

Në këtë event, këngëtarja Arilena Ara ka shkëlqyer me pamjen e saj tejet elegante, shkruan lajmi.netE veshur me një fustan të zi, ajo duket mjaft bukur dhe me stil.

E duke qenë se fustani ishte i hapur në pjesën e lartë të trupit, padyshim që Arilena nuk ka përtuar të tregojë pak nga gjoksi i saj!

Pos dukjes, mjaft e komentuar ka qenë edhe përformanca e saj ‘live’.

Temat
Showbiz

Të afërta