Nënë e bijë sa të ëmbla, Shyhretja me Engjëllushen duken perfekte

​Engjëllushe Salihu përveç aktive në skenën muzikore, ajo aktive është edhe në rrjetet sociale. Ajo shumë shpesh poston foto me familje, duke treguar dashurinë dhe kujdesin për me të...

​Engjëllushe Salihu përveç aktive në skenën muzikore, ajo aktive është edhe në rrjetet sociale.

Ajo shumë shpesh poston foto me familje, duke treguar dashurinë dhe kujdesin për me të dashurit e saj, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi me nënën, Shyhreten, ku të dyja duken shumë të ëmbla.

Të veshura në fustane të gjatë, ato duken shumë të bukura.

Temat
Showbiz

Të afërta