Amerika po përjeton dimrin më të keq, ngrin në temperatura ekstreme (FOTO LAJM)

Stuhia e dëborës që goditi Bregun Lindor të SHBA-së ka bllokuar rajonin mne temperatura nën zero, duke sjell dëborë dhe akull që nuk do të shkrihet të paktën deri...

Stuhia e dëborës që goditi Bregun Lindor të SHBA-së ka bllokuar rajonin mne temperatura nën zero, duke sjell dëborë dhe akull që nuk do të shkrihet të paktën deri në mars.

Ndërkohë, Neë York City parashikohet të përjetojë të ftohtin më të keq të vitit, me temperaturat që pritet të arrijnë midis -10 dhe -20 gradë, sipas NBC Neës.

Shërbimi Kombëtar i Motit lëshoi ​​një paralajmërim për kujdes ndaj qytetarëve dhe të qëndronin nëpër shtëpi.

Kushtet e ftohta vijnë pas fenomenit meteorologjik të njohur si ‘ciklon bombë’.

Temat
BotëLajme

Të afërta