Lajm i pabesueshëm nga Ramos pas kartonit të kuq

Spanjolli ka regjistruar numrin e 24 të kuq nën fanellën e Real Madridit.

Sergio Ramos ka thyer një rekord të pabesueshëm mbrëmë.

Spanjolli ka regjistruar numrin e 24 të kuq nën fanellën e Real Madridit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai la skuadrën e tij me një lojtar më pak në fushë në minutën e 86.

Deri në atë moment Reali ishte dominues, ndërsa pas daljes së kapitenit skuadra u tërhoq dhe u pajtua me barazimin 0:0. /Lajmi.net/

Temat
BotëSport

Të afërta