Barcelona me super-transferim nga Serie A

Sipas Il Mattino dhe Fichajes.net, Barcelona është duke e përgatitur një ofertë që do t’ia bëjë klubit italian gjatë verës.

Edhe Barcelona është është bashkuar listës që kanë shfaqur interesim për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly.

Chelsea, Arsenali, Manchester City dhe Liverpooli janë klubet angleze në konkurrencë për.

Sipas Il Mattino dhe Fichajes.net, Barcelona është duke e përgatitur një ofertë që do t’ia bëjë klubit italian gjatë verës.

Sidoqoftë, Blaugranët do ta kenë të vështirë ta transferojnë futbollistin defensiv, duke qenë se Napoli nuk e ka në plan ta shesë.

Temat
BotëSport

Të afërta