Ja qytetet shqiptare që do “zgjohen” me borë (Harta)

Meteoalb” bën publike hartën e zonave ku do priten reshje bore sonte gjatë natës dhe kryesisht nesër gjatë ditës. Po ashtu publikohet edhe një hartë me zonat e tjera...

Meteoalb” bën publike hartën e zonave ku do priten reshje bore sonte gjatë natës dhe kryesisht nesër gjatë ditës.

Po ashtu publikohet edhe një hartë me zonat e tjera të vendit që parashikohen reshje shiu.

Temat
LajmeRajon

Të afërta