Po grindeshin në rrugë, gruaja e shtyn burrin në rrugë për ta shtypur vetura (Video, +16)

Një burrë që ishte pranë timonit të veturës ka qenë dëshmitarë i një tentim vrasje, pasi e ka zënë një grua duke e shtyrë një burrë në rrugë, duke shpresuar se do ta godet ndonjë veturë.

Pronari i kanalit Gan42 në YouTube, ishte duke vozitur nëpër Houston Eldridge në Teksas, kur një grua befasisht e shtynë një burrë në rrugë, që dyshohet të jetë bashkëshorti i saj, i cili për pak sa nuk e pëson keq, transmeton Telegrafi.

“Isha duke shëtitur me veturë nëpër qytet kur pashë një burrë dhe një grua të cilët po grindeshin, dhe në një moment ajo e shtynë në rrugë burrin i cili për pak sa nuk përfundoi nën rrotat e veturës time”, ka deklaruar autori i videos.

Për fat të mirë burri ka shpëtuar me vetëm disa gërvishtje të vogla, kurse videoja që nga publikimi është shikuara nga mbi 150 mijë persona.

Temat
BotëLajme

Të afërta