Kaq shtrenjtë i kushton Andrra Sinanit, e tregon vetë ajo (Foto)

Për pushime luksoze dhe kostume të shtrenjta, me siguri që Sinani ka qenë i përgatitur, por për ushqim nuk e ka pritur, përcjell ORAinfo.

Të paktën ushqimi është ai që e kursejnë modelet, por për Andrrën nuk është problem edhe të shëndoshet.

Ajo ka postuar në Instagram një tryezë të pasur me një shumëllojshmëri ushqimesh.

Duken të shijshme, por Andrra rrezikon të shëndoshet dhe rrjedhimisht të humbë mundësinë e të qenurit modele.

Temat
Showbiz

Të afërta