Kështu duket si nuse motra e Mimoza Shkodrës, ja si e uron për martesë (Foto)

Në familjen e këngëtares Mimoza Shkodra mbrëmë kishte arsye për të festuar, kjo ngase Mimoza martoi motrën.

Motra e Mimozës, Njomza kurorëzoi dashurinë me Bujarin, kurse imazhe nga dasma na solli vetë Mimoza, shkruan lajmi.net.

“Urime martesa motra ime e dashur Njomza dhe Bujar ❤️❤️qofshi gjithmon te lumtur.” shkruan ajo në njërën nga fotot ku pozoi bashkë me çifin e ri.

Por, ajo që vërehet në këtë imazh dhe në disa të tjera që ka sjellë Mimoza në rrjete sociale, është ngjashmëria mes saj dhe motrës.

Temat
Showbiz

Të afërta