Lori Hoxha ngre temperaturat, provokon dhe detin(Foto)

Blogerja Lori Hoxha nuk ndalet së surprizuari.

Ajo ka publikuar një foto nga bregdeti ku duket në format e saj më perfekte të mundshme.

Super sensuale dhe forma trupore në perfeksion Lori ju tregon se çfarë është jeta. ‘Deti, jeta’-shkruan trashëgimtarja e Top Media. /Gazeta Express/

View this post on Instagram

sea la vie

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Temat
Showbiz

Të afërta