Ronaldo me Georginan dhe njërin nga binjakët, ja çfarë shkruan (FOTO)

“Momente të këndshme”, ka shkruar Cristiano Ronaldo në foton e tij me njërin nga binjakët dhe të dashurën Georgina Rodriguez.

View this post on Instagram

Lovely moments😍

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

View this post on Instagram

Blessed

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Temat
Showbiz

Të afërta