Edhe Mimoza Shkodra vjen provokative nga pushimet, shumë seksi… (Foto)

Ditët e nxehta të verës kanë bërë që pothuajse të gjithë të ikin në vendet e ndryshme bregdetare.

Njësoj si duket ka vepruar edhe këngëtarja Mimoza Shkodra e cila vjen me një foto tërheqëse, shkruan lajmi.net Këngëtarja duket tejet seksi teksa zbulon këmbët dhe një belin.

Kujtojmë se ajo di ta bëjë diferencën pasi duke qenë pjesë e një tregu muzikor ku emri i këngëtareve komentohet për skandale në zhveshje.

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë e njëjta që nga fillimi i karrierës, seksi edhe pa e tepruar dhe aktive në projekte muzikore të cilat gjithmonë shndërrohen në hite.

Temat
Showbiz

Të afërta