Zyrtare: Gjilani transferon Diar Mustafën (Foto)

Pas transferimit të Fisnik Papuçit, Gjilani ka vazhduar me përforcimin e skuadrës. Gjilani sot ka zyrtarizuar trasnferimin e mesfushorit, Diar Mustafa nga kampioni Trepça ’89. “Klubi futbollit Gjilani ka...

Pas transferimit të Fisnik Papuçit, Gjilani ka vazhduar me përforcimin e skuadrës.

Gjilani sot ka zyrtarizuar trasnferimin e mesfushorit, Diar Mustafa nga kampioni Trepça ’89.

“Klubi futbollit Gjilani ka arritur marrëveshje bashkëpunimi me futbollistin Diar Mustafa”, shkruhet në njoftimin e klubit.

“Ai luan në pozitën e mesfushorit dhe vjen nga radhët e KF Trepça ’89. Mustafa është një përforcim i duhur për ekipin tonë, derisa afati kalimtar ende është i hapur për ardhje të reja”.

Temat
SportVend

Të afërta