Kaq seksi nuk e keni parë kurrë Era Istrefin (Foto)

Ka zgjedhur edhe diellin edhe hijen për të pushuar. E nga vendi ku po qëndron Era Istrefi ka ‘goditur’ përmes videove dhe fotove të publikuara.

Këngëtarja shihet se është e veshur me bikine të zeza, duke e ekspozuar trupin si asnjëherë më parë.

E kaq seksi, Era nuk ka dalur asnjëherë./Lajmi.net/

Temat
Shëndet

Të afërta