Elvana unike në fotografitë e fundit (Foto)

Elvana e dëshmon edhe një herë se është një artiste me plot stil.

Elvana Gjata këngëtarja e cila ka nisur rrugëtimin e saj në tregun ndërkombëtar ka adhurues të shumtë.

Së fundmi Elvana ka realizuar disa fotografi në të cilat shfaqet shumë tërheqëse.

Me një palë rroba komplet të një ngjyre, , Elvana e ka dëshmuar edhe një herë se sa me stil dhe unike është.

Ndryshe, kujtojmë se “Forever Is Over” ka arritur për tre ditë mbi 1 milion klikime në YouTube.

https://www.instagram.com/p/BWIcR91lXqr/?taken-by=elvanagjataaaa&hl=en

Temat
Showbiz

Të afërta