Teuta publikon videon më të mrekullueshme të Tarës dhe Kaias (Video)

Tara dhe Kaia janë vajzat e aktores Teuta Krasniqi.

E ka qenë pikërisht aktorja ajo e cila në Instagram ka hedhur një video ku shihen vajzat e saj duke luajtur mes vete.

Teksa Tara e bënte Kaian të qeshte, vogëlushja e bukur padyshim që shtonte disponimin me zërin e saj aq të ëmbël.

Duke qenë se kjo është videoja më e bukur e tyre, u komentua nga ndjekësit e Teutës të cilët u relaksuan me dy vajzat bukuroshe.

Temat
Showbiz

Të afërta