Noizy në telashe me babain e vajzës që dashuron (Foto)

Ai është një nga djemtë më të lakmuar nga femrat shqiptare, por të njëjtin mendim nuk ndajnë baballarët e femrave.

Noizy është i sukseshëm në karierën e tij muzikore, guximtar dhe 30 vjeçar.

Me sa duket reperi do një vajzë por nuk merr aprovimin e babit të saj. “Babait të saj nuk i pëlqej sepse ajo më quan “daddy””,– ka shkruar ai krah fotos së publikuar.

Nuk dihet se kush mund të jetë vajza që i ka rrëmbyer zemrën.

https://www.instagram.com/p/BWGhx8dl96n/?taken-by=zinizin&hl=en

Temat
Showbiz

Të afërta