Teuta Selimi shfaqet bukur, Mimoza Shkodra e krahason me Marilyn Monroe (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Teuta Selimi, kohët e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të saja dhe familjes.

Sot ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet mahnitëse me buzët e lyera me ngjyrë të kuqe.

Fotografia është komentuar shumë nga adhuruesit dhe koleget e Teutës, mirëpo komenti më i veçantë është ai i këngëtares Mimoza Shkodra.

“Merlin Monroe”, ka shkruar Mimoza për Teutën.

https://www.instagram.com/p/BWGD9tHltvs/

Temat
Showbiz

Të afërta