Sinan Hoxha tregon se si e kritikon Andrra (VIDEO)

Këngët e tij janë mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar që do jo vetëm muzikën që sjell por edhe Sinanin e butë e pa skandale.

E që projektet e tij të dalin sa më mire, këngëtari tashmë ka një krah por edhe një kritik të forte, është Andrra bashkëshortja e tij.

Se si e kritikon Andërra dhe çfarë i thotë për projektet muzikore, përgjigjet e këtyre pyetjeve i gjeni në videon e mëposhtme të emisionit Express.

Temat
Showbiz

Të afërta