Si po i “peshkon” Mahmut Ferati, këngëtaret e reja (Video)

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin ish-kampioni në boks i Kosovës, e ish- Jugosllavisë Aziz Salihu, këngëtarët Mahmut Ferati e Vjollca Selimi si dhe profesori...

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin ish-kampioni në boks i Kosovës, e ish- Jugosllavisë Aziz Salihu, këngëtarët Mahmut Ferati e Vjollca Selimi si dhe profesori gjakovar i cili ligjëron në Universitetin e Australisë, Leandrit Mehmeti.

Mahmuti e Vjollca promovuan videoklipin e tyre më të ri “Përgjithmonë”.

Mahmuti njihet për bashkëpunimet e tij të shumta dhe të suksesshme me Shyhrete Behlulin, ndërsa së fundmi ka publikuar edhe këngë me këngëtare të tjera si Flora Gashin e tashmë edhe Vjollca Selimin.

Për më shumë ndiqni emisionin “Përrallë me Tupan”, që shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në YouTube:

Temat
Showbiz

Të afërta