Gani Geci uron Vetëvendosjen

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka reaguar pas rezultateve të fundit të zgjedhjeve. Ai e ka pranuar fitoren e Vetëvendosjes në zgjedhjet e mbajtura dje më...

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka reaguar pas rezultateve të fundit të zgjedhjeve.

Ai e ka pranuar fitoren e Vetëvendosjes në zgjedhjet e mbajtura dje më 11 qershor.

Geci e ka uruar Vetëvendosjen që ka arritur të dyfishojë numrin e votave.

Ky është shkrimi i plotë:

“Parti e vetme qe ka dal fituese e ketyre zgjedhjeve dhe që ka dyfishua numrin e votave është VV.

Për me qen ferë URIME URIME pikë”

Temat
LajmeVend

Të afërta