Shokon Çun Lajçi, ja çfarë i kishte thënë Hashim Thaçit (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “n’Kosovë Show”, ishte aktori i mirënjohur Çun Lajçi.

Ai është shprehur shumë herë kundër Demarkacionit me Malin e Zi.

Lajçi ka treguar se çfarë bisede ka zhvilluar me Presidentin e vendit, Hashim Thaçin dhe çfarë i ka thënë atij.

Për më shumë ndiqni “n’Kosovë Show”, që shfaqet çdo të diel, nga ora 20:30 në First Channel.

Temat
ArtEmisionetLajmen'Kosovë ShowVend

Të afërta