Publikohet foto e Valtonit dhe një vajze nga shtrati (Foto)

Valton Krasniqi
Valton Krasniqi e ka uruar “Mirëmëngjesin” shumë ndryshe këtë herë.

Ka guxuar duke publikuar një foto nga shtrati, të cilin e ka ndarë me një vajzë. Asaj i duken vetëm flokët e verdha dhe artisti është kujdesur të mos e zbulojë identitetin e saj.
Valtoni nuk bën zakonisht postime të tilla, por nga sa duket kjo vajzë ia ka rrëmbyer zemrën.

Kjo është foto nga shtrati:

#goodmorning #habibi https://www.youtube.com/shared?ci=Qb3neRuh32s

A post shared by Valton Krasniqi (@valtonmusic) on

Temat
Showbiz

Të afërta