Thaçi në kafe me Ramën, Minxhozin e Pacollin (Foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, menjëherë me të përfunduar seanca solemne për nderë të përvjetorit të nëntë të Pavarësisë së Kosovës, ka dalë në një kafe me kryeministrin shqiptar, Edi Ramën.

ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi si dhe me ish-presidentin Behgjet Pacolli.
Në bazë të këtyre fotografive, Thaçi shihet mjaftë i disponuar dhe i relaksuar nga biseda me miqtë e tij, raporton “Zeri.info”.

Temat
LajmeRajonVend

Të afërta