Lori Hoxha ‘vajzë e keqe’, ju thyen… (Foto)

Ajo është një nga blogeret më të njohura shqiptare.
Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Media ka postuar në Instagramin e saj një foto me kapelë , mbi të cilën shkruhet: “Erdha për të thyer zemra”.

Pajk ditë në SnapChatin e saj ajo kishte postuar një foto, e veshur me të zeza dhe në bluzën e saj ishte i njëjti mbishkrim.

Kjo mbase ëshët një nga shprehjet e preferuar atë Lorit. Por kujt i ka thyer zemrën Bukuroshja shqiptare???/ Gazeta Express/

Temat
Showbiz

Të afërta