Kush po e përqafon Gold AG (Foto)

Këngëtari Arian Agushi “Gold AG”, së fundmi ka nda me ndjekësit e tij disa foto ku ai shihet në shoqëri të stupcave, shkruan Kosovarja.

Ndërsa në njërën ndër fotot që do ta shihni edhe më poshtë është “Teta Gjyli” ajo e cila e ka përqafuar Goldin.

Të jetë ky një bashkëpunim mes artistëve në fjalë, apo ndoshta janë takuar diku nëpër mbrëmje rinore?

Sido që të jetë ne iu urojmë shoqëri të mirë Arianit dhe Osmanit pasi që kjo është hera e parë që ata të dy shihen kaq afër njëri-tjetrit.

Temat
Showbiz

Të afërta