Tuna së shpejti bëhet nënë por Cozman ende nuk e ka harruar atë (Foto)

Tuna së shpejti bëhet nënë por Cozman ende nuk e ka harruar atë (Foto)

Këngëtari i njohur Cozman si duket nuk mund ta harrojë ish të dashurën e tij këngëtaren e njohur Tuna.

Ani pse ata tashmë janë ndarë dhe Tuna së shpejti pritet të bëhet nënë, ai ende nuk i ka fshirë të gjitha kujtimet me Tunën,transmeton Gazeta Express.

Cozman në profilin e tij në Instagram ende mbanë fotografi e video ku shihet me ish të dashuren e saj Tunën.

Tuna javë më parë ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën./Gazeta Express/

Temat
Showbiz

Të afërta