Juventus – Inter, formacionet (Foto)

Corriere dello Sport ka publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes me Juventusit e Interit

Juventusi dhe Interi do të përballen sot në “Juventusi Stadium” duke filluar nga ora 20:45 dhe tani Corriere dello Sport ka publikuar formacionet e mundshme të dyja skuadrave, me të cilat pritet të paraqiten në ndeshjen e sotme, përcjell Gazeta Express.

Temat
Sport

Të afërta