Publikohet “Hije” nga Nora dhe Ermali (Video)

Dyshja e njohur e skenës sonë, Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi, ka kohë që kanë bërë të ditur se do të vijnë me një bashkëpunim.

Dhe sonte është publikuar projekti i tyre i ri i quajtur “Hije”. Kjo nuk është hera e parë që këta dy këngëtarë kanë bashkëpunuar, pasi kujtojmë se vite më parë ata kishin bashkëpunuar edhe në projektin “Unë e di” me të cilin arritën një sukses të madh.

Dëgjojeni këngën e tyre të re:

Temat
Showbiz

Të afërta