A e keni vënë re këtë detaj te Nora në klipin e ri?!! (VIDEO)

Kënga ‘Hije’ e cila u publikua para pak minutash në kanalin zyrtar në Youtube rezultoi me plot sukses pasi menjëherë nuk munguan komentet pozitive e klikimet.

Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi dy këngëtarët më të pëlqyer të momentit kur bëhen bashkë s’ka se si të jetë ndryshe, Por pavarësisht suksesit janë disa gjëra që bien në sy të publikut, e në këtë rast gjoksi i Norës pa jelekë. Këngëtarja duket e mahnitshme dhe seksi derisa pjesa ku ajo vallëzon pranë Ermalit dhe nuk ka veshur asgjë për ta mbajtur gjoksin ka ngjallur disa komente.

Temat
Showbiz

Të afërta