​ Lori Hoxha bëhet për ilaçe, ja çfarë i ka ndodhur mbrëmë (Foto)

Trashëgimtarja e Top Channel duket se po kalon një ditë të vështirë.

E zgjuar shumë vonë për të thënë mirëmëngjes ajo tregon tërthorazi se nuk është në gjendjen e saj me të mirë. Nga publikimet në Snapchat bukuroshja ka treguar se për të ka qenë një natë e gjatë mes miqsh ku ka kthyer dhe disa gota. / Gazeta Express/

Temat
Showbiz

Të afërta