Juventus transferon yllin e Milanit? (Foto)

Mattia De Sciglio mund të transferohet në Juventus gjatë verës
Skuadra e Milanit mund të mbetet pa yllin e skuadrës, Mattia De Sciglio në fund të këtij sezoni.

Sipas Calciomercato.com, Juventus do të bëjë përpjekje ta blej mbrojtësin italian pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell Express.

De Sciglio ende nuk ka arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës në Milan dhe kjo i ka dhënë shpresë Juventusit që ta transferoj gjatë verës.

Temat
BotëSport

Të afërta