Afrona publikoi mashkullin ideal për të, ky është reagimi i Bleros (Foto)

Blero dhe Afrona nuk i kanë punët mirë mes vete së fundmi e të dy po mundohen të largohen nga stresi i kësaj krize.

Derisa Afrona publikon foto ku thotë se aktori turk i njohur si ‘Bali Bej’ do të ishte ideali për të ai publikon imazhe nga studio e ajo çfarë ka shkruar nuk pritej, shkruan lajmi.net

”Sonte pina viski edhe spo na han hiq…..”, shkruan mbi foton e publikuar nga këngëtari në Snapchat.

Temat
Showbiz

Të afërta