Kjo është këngëtarja seksi që 2 Ton do të bëj duet (Foto)

Reperi 2 Ton para disa dite u tha se do të vijë së shpejti me një këngë të re

Express kishte shkruar se ai do të bëntë një duet me një këngëtare seksi.

Tashmë është zbuluar nga burime shumë të afërta me këngëtarin se kjo këngëtare është këngëtarja seksi Samanta Karavello.

Këngës pritet që ti punohet edhe videoklipi dhe ajo pritet të lansohet gjatë muajit shkurt.

Kjo këngë e 2 Ton vjen pas këngës “Prej asaj nate” si solo, kurse Samanta për herë të fundit lansoi këngë para 3 muaje “Si Ai” një këngë që ka kaluar më shumë se 6 milion klikime.

Temat
Showbiz

Të afërta