Kënga e Florit ‘Me fjalë të vogla’ në filmin ‘La La Land’

Filmi i cili i ka thyer rekordet e shikueshmërisë dhe është nominuar në të gjitha kategoritë për çmimin Oskar është ai “La La Land”. Ky film ka disa pjesë...

Filmi i cili i ka thyer rekordet e shikueshmërisë dhe është nominuar në të gjitha kategoritë për çmimin Oskar është ai “La La Land”.

Ky film ka disa pjesë ku në sfond të tyre dëgjohet melodia e këngës ‘Me Fjalë Të Vogla nga Flori Mumajesi, shkruan GazetaBlic.

Këtë me shumë krenari e ka ndarë me fansat vetë këngëtari Flori Mumajesi

“Me fjalë të vogla… Mu desh ta shikoja për ta pranuar se energjia është në ajër… Ështe aty për ty MUZIKE…#mefjaletevogla”, janë fjalet e këngëtarit Flori Mumajesi në Isntagram

Temat
Showbiz

Të afërta