Dhjetë VIP-at që do të bëhen këtë vit nëna (Foto)

Viti 2016 pritet që shumë personalitete të njohura të bëhen prindër për herë të parë, por ka edhe asi që do të bëhen edhe të disatën herë.

Gjashtë aktore, dy aktore po aq modele do të jenë nënat e ardhshme të këtij viti.

Mesin e tyre është aktorja Natalie Portman dhe Amanda Seyfried si dhe modelja e mirënjohur Adriana Lima, transmeton Telegrafi.

Më poshtë janë dhjetë VIP që pritet të bëhen nëna këtë vit.

1. Aktorja, AMANDA SEYFRIED

2. Modelja e Victoria Secret, IRINA SHAYK

3. Këngëtarja, CIARA

4. Aktorja, NATALIE PORTMAN

5. Aktorja dhe modelja izraeliane, GAL GADOT

6. Aktorja dhe regjisorja, AMBER TAMBLYN

7. Aktorja franceze, MARION COTILLARD

8. Këngëtarja, CHERYL COLE

9. Aktorja, LAKE BELL

10. Aktorja, ZOEY DESCHANEL

Temat
Showbiz

Të afërta