Baby Gee shfaq të pasmet në koncert (Video)

Këngëtarja Baby Gee është njëra ndër më të përfolurat në showbizin shqiptar.

Ajo ka publikuar disa këngë shumë suksesshme, gjersa kjo i ka hapur dyert edhe për të qenë e ftuar për të performuar në koncerte të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një video, përmes së cilës ka ndarë me fansat imazhe nga koncerti i saj i fundit.

Me një veshje provokuese dhe flokë në stilin gërshetë, Baby Gee dukej më seksi se asnjëherë.

Në videon e publikuar ajo çfarë binte më shumë në sy tek fansat, ishin të pasmet e saj, të cilat këngëtarja nuk heziton që për asnjë çast t’i shfaq para kamerës. /Telegrafi/

Come get me baby we not getting younger 😜 #cover #babyG @zzapnchriss

A video posted by BABYG PrettyGangster 💸 (@itsbabygeee) on

Temat
Showbiz

Të afërta