Zbulohen votat e De Biasit, ja për kë votoi trajneri i Kombëtares Shqiptare

Janë zbuluar votat e Gianni De Biasit për futbollistin më të mirë të vitit 2016.

Trajneri i Kombëtares Shqiptare votat e plota ia ka dhënë Gianluigi Buffonit, portierit të Juventusit, shkruan lajmi.net.

Në vend të dytë De Biasi ka renditur Cristiano Ronaldon, dhe në vend të tretë Lionel Messin.

Temat
Sport

Të afërta